| WayhaughtK a întrebat:

Ce facultate imi recomandati?
Nu sunt bun la mate si fizica sau chimie.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar fii ceva facultati de tocealapentru jurnalism si avocatura.
La Geografie se face matematica, ca trebuie sa stii sa citesti niste coordonate, sa le calculezi samd.
La Biologie se face foarte multa chimie.
Lasa baiete, ca nu-i musai sa faci facultate, se poate trai si fara ea, oricum nu vine cu post asigurat si sa cheltui inutil banii pe o facultate pe care nu ai unde sa o profesezi, este o pierdere inutila.

| Lioana a răspuns:

Orice facultate cu profil uman. Gandeste-te la ce esti bun, nu la ce nu esti!

| liliana77any a răspuns:

Jurnalism sau Geografie.

| Socke a răspuns:

Litere,drept, ceva pe profil uman.

| UrsuNathalie a răspuns:

Biologia iti place?

| username1234521 a răspuns:

Daca esti interesat de politie te pot ajuta, iti trebuie romana, engleza si conditie fizica.