| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultate trebuie sa urmez sa devin fotografa profesionista? si cu cat se plateste?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Din cate stiu eu, prin 2005, ruta de studiu foto-video, a figurat pe oferta Facultatii de arte din Cluj si Bucuresti, apoi a disparut ( probabil ca fusese adaugata in scopul de a atrage bani din taxele platite de studenti!)---- acum n-am mai vazut-o pe oferta facultatilor ---- cata si tu pe net ca sa te convingi daca mai apare sau nu!