| LeonardLeonte a întrebat:

Ce facultati din Bucuresti imi recomandati, care au admiterea pe dosar? Ceva din care as avea un job platit decent dupa terminarea acesteia? Multumesc!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Leo mamă, tu ce știi, ce poți, ce vrei - ar fi util să știm!

| Nemessys a răspuns:

Politehnica

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Anul asta ai noroc ca poti merge cu dosar cam la toate facultatile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci inginerie iti gasesti un loc de munca bine platit. In vreo 2 mii de euro. La politehica stiu ca se dadea examen din matematica, anul asta poate vor sari peste etata cu examenul si iti ia doar dosarul. Vedeam la TV ca numai la facultatea de drept se mentine examenul de admitere. Poti face si dreptul dar trebuie sa fii toba de carte daca vrei sa ajungi procuror sau judecator. Daca esti mai slabut ajungi un avocat mediocru dar si ala are salariu bun.

| ZeUs13 a răspuns:

Nici o facultate nu îți garantează un job bine platit, orice facultate ai termină totul depinde de tine ca persoana.