| Lepadatu_Stefan_1980 a întrebat:

Ce fel de informatica se face la Facultatea de Geografie, specializarea Geografie? Intreb pentru ca la profilul la care sunt eu, stiinte sociale, nu fac informatica.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu faci programare sau chestii de genul asta, o sa inveti lucrurile de baza in office si diferite programe de specialitate care implica desene si calcule.

1 răspuns:
| Lucian4 a răspuns:

Informatica. office, poti invata si softuri geografice pentru facut harti la cartografie