| lll0veee a întrebat:

Ce îmi sugerați sa fac după liceu ținând cont ca sunt la filologie? Altceva in afara de poliție și drept și care sa fie cât de cât de viitor. Momentan am văzut la Brașov și la Constanța. In Constanța-Facultatea de Științe Economice iar la Brașov-Științe Economice și Administrarea Afacerilor sau Psihologie și Științele Educației

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O postliceala de meserii!

| AnetteBurnier a răspuns:

Facultatea de Litere, Facultatea de Limbi Străine poți să faci şi inginerie, arhitectură sau ce mai vrei dacă te apuci de meditații. Succes