| AlexRăzvan531765 a întrebat:

Ce "Job" recomandati pe timpul facultatii? Ceva 4 sau 6 ore din care sa castig ceva bani (poate sa fie putin mai solicitant). Sau unul foarte usor care nu necesita nicio calificare, care probabil va fi platit mai prost.

3 răspunsuri:
| NoahKaan a răspuns:

La o cafenea, sau un fast food. Ceba de genul

| AlexRăzvan531765 explică (pentru NoahKaan):

Ai ceva experienta acolo? As vrea sa isi dea cu parerea oameni care au incercat.

| NoahKaan a răspuns (pentru AlexRăzvan531765):

Eu sunt clasa a 10a laughingdoar imi dadeam cu parerea. Ziceam ca asa a facut o verisoara de a mea. Lucra la fast food in Timisoara si era si la facultate