| Stallone a întrebat:

Ce job-uri pot avea daca termin facultatea de limbi straine? Care sunt cele mai bine platite? Cei care ati terminat ce job aveti acum?

Răspuns Câştigător
| Xella1234 a răspuns:

Pai cel mai bine platit e translatorul, apoi, daca termini acea facultate mai poti ajunge stward, profesor, ghid turistic...

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Traducator, profesor, translator.

| Bella1love a răspuns:

Pai poti fi: profesor, traducator de filme, seriale etc, call center sau poti sa mergi sa lucrezi in strainatate. Daca ai facut germana poti merge in Germania s.a.m.d. big grin