| ascovit a întrebat:

Ce joburi poti ocupa in urma absolvirii facultatii de bioinginerie medicala? pe siteul facultatii sunt trecute o serie de ocupatii, dar in tara, concret, ce viitor poti avea?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sincer domeniul asta in tara noastra nu este prea dezvoltat deci fix pe chestia asta sunt putine locuri de munca. In afara e total alta treaba.
Oricum tu o sa iesi inginer, deci un inginer se poate angaja in multe alte locuri, vezi la ce te mai pricepi, mai invata ceva diferit in anii astia, nu te axa doar pe facultate si atat, incearca sa te dezvolti in mai multe feluri.

| ascovit explică:

Daca ai putea detalia de ce o consideri o facultate de ****, n-ar strica