| Blue_2910 a întrebat:

Ce limbaje de programare credeti ca vor fi destul de cautate si bine platite peste 3 ani?

4 răspunsuri:
| Cumătru de la Galați a răspuns:

JAVA, C++, C# - știind bine oricare din astea 3 iți vei putea găsi un job fără probleme.
Care va să zică, lucrurile vor sta atunci la fel cum stau și acum, chestiile astea nu se schimbă peste noapte.
Mă îndoiesc că va apărea peste noapte un limbaj extraordinar din toate punctele de vedere și că va cîștiga rapid popularitate.

| lifeistough a răspuns:

Java!

| Florys a răspuns:

C++ si Visual Basic!

| BamBum_3904 a răspuns:

C++ si Java.