| anonim_4396 a întrebat:

Ce locuri de munca sunt in strainatate cu cazare si cu salariu de minim 1000 de euro pe luna? happy

2 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

La pretentiile pe care le ai tu de 1000 de euro cu cazare sunt cacalau, daca cauti cam in majoritatea job-urilor pentru imigranti sunt cu cazare si o masa pe zi dar poti gasi lejer de 1500-1800 cu cazare si masa in mai multe domenii. Depinde si de tara pe care o cauti, salariile pe care ti le-am spus le gasesti in Germania, Olanda, Austria si Anglia de restul tarilor nu stiu care sunt mediile salarilor pentru imigranti dar la tarile pe care ti le-am spus sigur gasesti joburi pentru necalificati/calificati care se incadreaza in ce ti-am spus eu.

| JustMeForever3 a răspuns:

Îngrijitor batrani