| NicusorYo a întrebat:

Ce mesaj sa-mi pun la casuta vocala?winking

Răspuns Câştigător
| bibbssss a răspuns:

Buna! ma numesc cutare! momentan sunt cam ocupata! lasati -mi un mesaj iar eu va voi contacta nai tarziu!

6 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Predau lectii de s. xologie. Ocupat in urmatoarele 6 ore.Incercati maine

| Klepto a răspuns:

"Postez prea multe intrebari pe TPU la categoriile nepotrivite.Visez la cai verzi pe pereti la 14 ani si sunt extrem de plictisit." mesajul perfect.

| Bezea a răspuns:

"Sunt sclavul lui DjBlaze momentan stapanul nu poate sa raspunda la telefon(e ocupat cu...)."

| Simpluuu a răspuns:

Buna! nu puo raspunde lasati-mi un mesaj! asa il are o prietena dea ma, oana

| anemona18ida a răspuns:

Momentan sunt in oras cu iubitu.cand ma intorc va sun

| anonim_4396 a răspuns (pentru anemona18ida):

Ce superba esti anemona like si dau funda

alte mesaje mai sti sa pun la status/?