| Gusticel a întrebat:

Ce meserie visati sa aveti cand erati mici si ce meserie aveti acum?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Politist/pompier ca majoritatea copiilor, acum sunt cofetar patiser laughing

| DonEduardo a răspuns (pentru Simpatic):

Eu sunt copil si nu viez asta.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mecanic pe locomotiva, sofer profesionist

| MissxD a răspuns:

Medic si acum sunt psiholog si operator calculator

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Medic, acum fizician.

| Frank51 a răspuns:

Am vrut sa fiu mecanic auto, anul viitor in vara voi fi oficial inginer in electronica si calculatoare, problema ar fi ca nici dracul nu ma ia.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Visam sa devin profesor de istorie, iar acum sunt programator.

| Apokales a răspuns:

Nu-mi aduc aminte daca am vrut ceva, dar nici nu fac ceva acum. Deci cred ca-i de inteles.

| Gusticel explică (pentru Apokales):

Ca multi altii. E ok

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

De mic voiam sa fiu militar si am reusit sa ajung ce am vrut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Polițist, acum sunt trântor dar mi-as dori sa devin medic psihiatru, dacă nu aici e ok și pe lumea cealaltă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visam sa ajung director. Acum sunt universal. Și manipulat marfa, dau și la mătură și operator în producție.

| Mopmop a răspuns:

Psiholog. Momentan sunt infirmier. Cine stie in viitor.

| lamasanustefan a răspuns:

Când eram mic, voiam să mă fac polițist!
Acum sunt curier!

| EmilPaulin a răspuns:

Am vrut mecanic si am ajuns la SIAS