| luxaees a întrebat:

Ce nota trebuie sa iau la examen ca sa intru la liceu de arte Cuclin din Galati pe muzica?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand pui intrebari negandite risti sa primesti raspunsuri ciudate ca cel de mai sus. Nu se intra cu o nota anume. Acolo sunt locuri. Sa zicem 15 locuri. Daca vin 130 de elevi bine pregatiti se va intra numai cu note mari. Daca vin 130 slabi pregatiti se va intra si cu note mici. Cine crezi ca stie cu ce medie se intra? Oricum, la cum scrii, eu nu ti-as da nota de intrare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

10 pe linie

| Frank51 a răspuns:

Arte culinare? Probabil se intră pe test de gătit!

| Iote a răspuns:

"arte cuclin"?
Ce fel de arte sunt alea?