| kittyBast a întrebat:

Ce parere aveti? cariera de psiholog sau de psihiatru? care e mai banoasa?

3 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Când eşti psiholog, nu e sigur dacă se găsesc trişti să-ţi aducă banul.
Când eşti psihiatru, sunt destui cu probleme mintale şi puţini care se încumetă să-ţi facă meseria într-un ospiciu. Plus că primeşti o sumă bonus pentru că ai o meserie în condiţii periculoase de muncă.

| FuckSchool a răspuns:

Eu cred ca aia de psihiatru e mai banoasa happy.

| andytzu01 a răspuns:

Psihiatru pentru ca pe tot parcursul slujbei esti in pericol, si primesti un bonus