| DiaDiana9 a întrebat:

Ce parere aveți daca o fata merge la profilul electronica automatizari? Ce se face acolo?
Oare sunt ceva fete care merg acolo?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeile sant peste tot

| Violleta2022 a răspuns:

Parere foarte buna!
De ce nu?
O fata este capabila sa faca si ce face un baiat!

| mihai69 a răspuns:

Bună.
Înveți"bazele" meseriei.
Destule.

| Frank51 a răspuns:

Sunt dar puține, în domeniile practice unde se folosesc științele exacte muncesc mai mult bărbații.

| Lukasssz a răspuns:

Sunt si fete pe acolo.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai te introduce in domeniul respectiv. Ce părere sa am? Pai una foarte buna, și-a ales ce i-a placut.
Da sunt și fete.

| Yuoia a răspuns:

Sunt fete care merg acolo.
Dar daca tu intrebi "Ce se face acolo?", ma intreb daca esti pregatita pentru acest domeniu.

| dinaprilie a răspuns:

Banuiesc ca sunt un numar de x fete la upb.
Poate pe vreun forum de politehnica Bucuresti sa gasesti mai multi/multe. Cred ca este interesant acolo.