| Marry123 a întrebat:

Ce parere aveti de domeniul Studii de securitate in cadrul Facultatii de Istorie si Filosofie( UBB)? M-am uitat peste cateva informatii si mi se pare destul de "atractiva". Sunt interesata cam in ce domenii as putea lucra dupa ce termin aceasta facultate si daca este in cautare, care este salariul aproximativ...M-am uitat pe site-ul lor dar nu-mi pot da seama exact ce as putea face dupa ce termin si as dori niste informatii generale de la cineva care a urmat aceasta facultate!
Multumesc! (nu doresc raspunsuri la misto)

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Programul de studii este foarte 'tanar" (3 ani!) --- putin probabil sa gasesti pe careva care sa-l fi finalizat!
Daca stii sa citesti printre randuri iti vei da seama singura :http://hiphi.ubbcluj.ro/licenta/securitate.html