| Hardy2000 a întrebat:

Ce părere aveți de Facultatea de Știinte Economice profilul Economia Firmei? Cu ce meserie ies la finalul facultății și cât de repede îmi pot găsi loc de muncă? Menționez ca nu voi face la ASE, iar în zona mea sunt destul de multe societăți comerciale.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Daca faci la stat, te angajezi sigur cum termini facultatea. Daca faci la o fabrica de diplome, si nu vrea deja cineva sa te angajeze pentru ca iti e matusa, sunt sanse mari sa o faci degeaba.