| Danutza_9659 a întrebat:

CE parere aveti de filmul The Twilght saga eclipse?

Răspuns Câştigător
| KatherineSparks a răspuns:

Cel mai bun din serie... pana acum! Astept ecranizarea la 'Zori de zi'. Am citit cartea si astept sa vad ce scene scot si ce scene decid sa ramana happy

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

^^^ 5 vite deasupra.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Da imi placewinking, nu am citit carte si nici n'am de gand yawn. dar abia ast sa apara si 'Zori de zi' [ filmul rolling eyes ]
Byewave
P. S: nu'mi place edward...il prefer p Jacob tonguebig grin

| α¢α∂єℓℓα a răspuns:

Ador!
love struck... este genial!:X

| byancacool a răspuns:

Buna este un film foarte frumos, coregrafie este superba iar personajele magnifice.Il recomand sincer merita vazut.Si se potrivesc Edwart si Bella in realitate nu crezi?:*

| crissi a răspuns:

Super marfa...

| sebyseby a răspuns:

E destul tarebig grin.