| fabian12345326 a întrebat:

Ce parere aveti de meseria de frizer? Daca ai 8 clase si ai o diploma de frizer(sa fii si talentat), dupa parerea dvs va puteti angaza intr-un barber shop?

Răspuns Câştigător
| NicolaeVL955 a răspuns:

Normal ca da! Talentul nu se discuta! Cristiano Ronaldo are 7 clase și auzi numele asta te gândești la eu super-star!

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Macar o scoala profesionala nu recomand 8 clase, poti sa fi bun dar macar minim studii medii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, un barbershop are pretenții, vad ca un curs e 500 euro.

| fabian12345326 explică (pentru anonim_4396):

Da,(sunt cursuri care costa si mai mult) dupa parerea mea nu sunt chiar asa multi bani, avand in vedere ca fac ceva cu viata mea(chiar daca nu sunt doctor) multa lume arunca cu vorbe urate daca nu devii o persoana foarte importanta, fiecare se descurca cum poate