| Alexandruuu88 a întrebat:

Ce parere aveti de Notele de la Admitere?(Academia Al,Cuza)Sunt socat de ce am vazut, daca se intra cu media 3 la politie

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca n-ai inteles nimic.
Listele pe care le-ai vazut nu sunt cu cei admisi ci sunt cu rezultatele provizorii a tuturor candidatilor, inainte de contestatii. Abia dupa contestatii se vor afisa listele cu cei admisi si cei respinsi si, in mod sigur, nu vor fi admisi cu media mai mica de 7.
Comentezi cu totul aiurea, fara sa ai habar de numarul de locuri si media minima cu care se poate intra.
Uita-te aici la numarul de locuri si apoi vezi cu ce medie se poate intra:
http://www.academiadepolitie.ro/......i_2017.pdf

| Alexandruuu88 explică (pentru Ioandelasal):

Uita te pe academie

| Alexandruuu88 explică (pentru Ioandelasal):

Uita te ca sunt foarte putini cu note mari, restul sunt sub 7

| Ioandelasal a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Ce vorbesti?
Numai la OSP sunt 559 candidati cu media de 7 sau peste, pe 270 de locuri, asa ca o sa se intre cu medii de 8, 20 si peste, uite aici:
http://www.academiadepolitie.ro/......%20OSP.pdf

| Bondarel99 a răspuns:

Unde ai văzut cu 3? Ăștia au pile așa pe fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune?! 3 la admitere...

| Alexandruuu88 explică (pentru anonim_4396):

Da...si ne mirăm de ce nu merge tara, ca politistii isi fac treabaoh go on

| Alexandruuu88 explică:

Tot prostul poate intra atuncioh go on