| annyeanna01282 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care renunta la orice pentru a-si indeplini visul, mai exact cariera?

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Si eu sunt genul acesta de persoana, n-as putea sa renunt la familie pentru o cariera dar as face tot posibilul sa reusesc (fara sa recurg la talharii).

| SabinaRsT a răspuns:

De obicei sunt oameni materialisti care pun pe primul loc banul, nu familia, acesti oamenii sunt uneori marginalizati din pricina faptului ca la ei doar banul conteaza.

| callmebeautiful a răspuns:

Nu o parere prea buna. desigur e important sa ai o cariera buna dar chiar sa lasi la o parte toate celelalte lucruri frumoase ale vietii? nu cred ca merita