| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de scoala de pompieri? Este potrivita pentru o fata? Am inteles ca fetele in general sunt repartizate la birouri, nu pe teren.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pompierii se duc și pe smurd la descarcerări. Deci dacă nu ai inima tare când vei vedea oameni desfigurați în accidente, dacă nu le vei putea aduna creierii cu fărașul de pe stradă, atunci nu ai ce căuta la pompieri.

| Iote a răspuns:

Toti visati la birouri. Dar treaba murdara cine o mai face? Daca vrei birou, fa-te secretara nu pompier.
Cum spunea si @anonimg, daca nu intri in foc, poti fi repartizata la spalat sangele in urma unui accident sau la strans creierii/matele cu farasul. Ce faci atunci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, tie ce ti-ar placea sa faci?