| Joker3134 a întrebat:

Ce părere aveți de un salariu că debutant 3400lei și care ajunge la 4500 lei? Așa de mare e? Mie nu mi se pare! Spuneți-mi servicii unde ajungi la peste 5000lei in timp.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și zici că nu te bagi cu 3400 debutant?

| Ichigo a răspuns:

Unde iei tu 3400 net cu 0 experienta asa din prima si de ce te-ar angaja cineva pe asa un cacalau de bani pentru ceea ce oferi

Răspuns utilizator avertizat
| Ichigo a răspuns (pentru Joker3134):

Lasa alte tari, eu zic de aici, unde iti da 3400 net in mana din prima fara experienta, nici in IT nu iei atat la prima angajare

Răspuns utilizator avertizat
| Ichigo a răspuns (pentru Joker3134):

Eu zic de lucru real, nu hoti. Unde PE MERIT si pe CEEA CE STII SA FACI pe baza de MERITOCRATIE iei 3400 in mana cu 0 experienta.

Răspuns utilizator avertizat
| Ichigo a răspuns (pentru Joker3134):

Sa iei oricat, doar sa nu crezi ca e pe merit si ca oricine intra acolo fara pile, mita. Si sa nu crezi ca esti debutant acolo. Asta denota faptul ca esti pe drumul unei cariere. Pe cand tu nu o sa fi evaluat dupa performante asa cum se intampla atunci cand aduci plus-valoare in societate. Ci dupa ce vrea politicianul care te are ca sclav. De pixu lui depinde ce bagi tu in gura.

Răspuns utilizator avertizat