| Danibbb a întrebat:

Ce parere aveti despre astia care fac bilete la pariuri sportive, is tepari?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt tepari.
Daca vrei sa cumperi bilete la loto sau pariuri sportive, mergi in centrele de loterii si pariuri sportive si le cumperi oficial.

| Danibbb explică (pentru Violleta2022):

Pai nu nu ai inteles.ex pentru suma de 200 de lei iti garanteaza castig uite ce a scris unu... Bună ziua!
? COTA 10. =. 100 lei

? COTA 25. = 200 lei

✅. Ce garantie aveți ca biletul o sa fie WIN?

Pe profilul meu găsiți :

? Biletele anterioare win ✅
? Conversatii cu clienții?
? CODURILE DE VERIFICARE LA VEDERE

? Plata se face cu Paysafe. Mergeti la orice magazin stradal care are semnul galben PayPoint și cereti un paysafe. Plătiți suma respectiva și o sa primiți un bon de acea valoare. Mie îmi trimiteti direct codul bonului, iar eu va trimit biletul.

❌ In cazul unui eșec, puțin probabil, primiți din partea mea? URMATORUL BILET GRATIS? pentru a va recupera pierderea și de a trece pe profit pentru a continua colaborarea in aceeași maniera

❗️❗️ ❗️Plata se face ÎNAINTE ❗️❗️❗️
Am oferit? 5 PONTURI GRATIS PUBLIC? Se vede ora la care le am postat.
❗️ NU mai ofer GRATIS sau CU PLATA DUPĂ ❗️

Doriți sa plătiți și sa primiți biletul de azi? ✅

| Violleta2022 a răspuns (pentru Danibbb):

Totul este minciuna!
Evident ca minte de ingheata apele, ca trebuie sa adune cati mai multi prosti care platesc, ca el sa stranga bani si apoi sa dispara. Sterge contul de FB si dus este, cu banii voastri
Nu poate nimeni sa-ti garanteze castig, ca nu-i dumnezue sau ghicitor in stele.
Dar dupa cum spuneam, prostia se plateste scump!
Vindeti-va casele si punetii toti banii, ca sa aveti ce plange dupa aceea, o viata intreaga.