| smek3r a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de CSIE(Cibernetica, Statistica si Informatica Economica) din cadrul ASE Bucuresti? Si anume specializarea Informatica Economica? E adevarat ca la final nu stii nici Informatica, nici economie bine?

2 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Fratioare iti garantez ca la ASE Bucuresti inveti cel mai mult, e adevarat, doar teoretic, dar mai bun nu gasesti in tara. Daca incerci sa afli cum se pune in practica ce inveti acolo cu siguranta o sa stapanesti ambele domenii. AM o parere buna despre ASE CSIE FABBV si CIG. Retine, o sa le stii doar teoretic.

| Phantelul a răspuns:

Romana 8.15 ( aici au fost probleme cu eseurile de tocit )
Matematica 9
Geografie 9.25
In 2016.