| Anonim_3348 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Drept?

7 răspunsuri:
| iulia_7948 a răspuns:

Toata lumea o face. toceala multa si oricum 70% ajung someri. nimic interesant

| cuore a răspuns:

Daca ai o memorie peste medie, poti da admitere dupa la magistratura; dar acolo nu intra oricine cum spuneam. Locuri sunt, chiar nu se ocupa pentru ca examenul e criminal.

| ღKittyღ a răspuns:

Nu iti foloseste la nimic... poti sa faci si masteru si facultatea de drept si atunci are valuare dar dek facultatea NUUUUU

| Anita20Peace a răspuns:

Una proasta!

| bubu_9742 a răspuns:

Nu prea buna sad

| Anonim_3348 explică:

De ce?

| Anonim_3348 explică:

Imi puteti da mai multe detalii, care sunt avantajele si dezavantajele?