| maria_2629 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Inginerie Electrica din Bucuresti? Stiti ceva daca se dau burse de studiu, sau de merit?(printre altele-adica nu doar doar acest lucru ma intereseaza, bursele) merci! Oare merg si fete pe acolo?big grin

2 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Se dau burse, in primul an mai toata lumea are bursa, daca ai peste media 8 iesi bursa. Fete sunt cam 20%

| sebi_1078 a răspuns:

Buna ma puteti ajuta si pe mine cu o problema de logica la matematica?

cum poti scoate 10 din 10 si sa ramana tot 10?
calculeaza folosindute de... degete

specific: nu se pot efectua decat operatiile de adunare si scadere
este problema de clasa 1

ast ras multumesc