| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Limbi straine? Sau despre facultatea de turism?

Răspuns Câştigător
| tania13 a răspuns:

Daca te pricepi la limbi straine e ceva deosebit care nu o fac multi oameni... din partea mea e o alegere grozava...succes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat si eu ca nu o fac multi, dar ma intreb de ce...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Profesoară de limbi străine (ce salarii au profesorii!?!), agent de turism (iar ce salariu au și ei!?!).
Translator sau ghid turistic sunt joburi care sunt un pic mai bine plătite.
Pa, pa.

| kmelutza a răspuns:

Buna.Eu am sunt la facultate, anul 1 la Limbi straine.Io zic k este o buna alegere si cred ca va fi si frumos atata timp cat iti place ceea ce faci.