| Nustiucesapunaici12 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de medicina din Tg Mures? As vrea ca dupa sa urmez chirurgia.

5 răspunsuri:
| 2EXA a răspuns:

Este o facultate grea.Trebuie sa muncesti foarte multi pentru a intra acolo mai ales la chirugie.Mult succes si multa bafta.
Succesul cere obsesie, nu uita :*

| Nustiucesapunaici12 explică (pentru 2EXA):

Stii cumva daca ma pot transfera ulterior la cluj? si ce diferente trebuie sa dau?

| 2EXA a răspuns (pentru Nustiucesapunaici12):

Asta din pacate nu stiu..Nu sunt la UMF. Cred ca trebuie sa te interesezi la cluj, suni la cancelarie si iti vor spune ei tot ce ai nevoie sa stii.Gasesti nr pe site-ul lor.

| Nirvanaaa a răspuns (pentru Nustiucesapunaici12):

Te poti transfera la cluj in functie de rezultate, dar vei fi in regim de taxa pana termin.Transferurile se fac doar in regim de taxa indiferent daca tu ai intrat la buget.

| Eireann a răspuns (pentru Nustiucesapunaici12):

Deci vrei sa intrii la Targu Mures ca sa te muti la Cluj dupa?