| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatile din Iasi?

2 răspunsuri:
| BiTW a răspuns:

Raportându-ne la regiunea Moldovei, facultățile din Iași sunt cele mai bine văzute. Bineînțeles, nu e totul lapte și miere, căci oriunde găsești un profesor care să-ți toace nervii sau o materie care să-ți displacă. Însă în cazul în care ești interesat/ă să urmezi cursurile unei facultăți din Iași în viitor, eu de unul chiar te încurajez să o faci.

| SebiSilvas a răspuns:

Faina! Am un prieten care invata acolo si v-a ajunge medic. Eu zic ca merita sa studiezi acolo.