| DJohnny a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de arhitect? E grea facultatea de arhitectura? E destul de mare salariul? Poti face proiecte si in timpul facultatii si sa iei bani? E de viitor?

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Da, e de viitor facultatea si a fost mereu insa trebuie sa ai si talent, nu doar visuri cum ai tu, sa nu fie grea facultatea si lovele cat de multe si daca se poate si cate o gagica la pachet pentru weekend. Sfatul meu e sa-ti iei capre chiar daca nu-ti place, e mai usor si comod pentru tine si iti spun asta ca nu e de tine arhitectura pentru ca acolo se cere talent ori tu esti cazut din prima cand intrebi, "e grea facultatea?"

| DJohnny explică (pentru Hombre):

Prietenas, talentul nu e problema ta, raspunde strict la intrebarewinking

| Hombre a răspuns (pentru DJohnny):

Oho,ho ho, am imbatranit taica de cand ti-am trimis depeşa, cred ca intre timp ai terminat facultatea de...smecher.winking