| SandraMarinn a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de maseuza, se castiga bine?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se castiga bine doar daca ai sanse sa te angajezi la vreo statiune balneara privata, altfel nu se castiga atat de bine, depinzand cum pica clientela... sau vecinii, care-s dispusi sa se lase pe mana ta.

| Elelei a răspuns (pentru Violleta2022):

Eronat!
Exista multe saloane de masaj. E nevoie de programare, atata clientela au. Si cu 30 lei sedinta de jumatate de ora... calculeaza si tu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Elelei):

Si unde sunt localizate acele "multe" saloane de masaj?

| Elelei a răspuns (pentru Violleta2022):

In Romania de azi.

| Sofer a răspuns:

Se câștigă ok. Dacă îți place e perfect.

| Elelei a răspuns:

Se castiga extrem de bine. Iar daca esti buna, faci masajul corect, vei avea multi clienti. Vei castiga pe zi cat altii intr-o saptamana.

| Crisdc69 a răspuns:

De unde esti Sandra?