| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care lucreaza peste program sau in weekenduri? De ce fac asta?
Banii nu cred ca sunt problema pentru ca ei de obicei au deja locuri de munca bune

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai nou, cică e o boală: workaholic

| johnnny123 a răspuns:

Lasandu-i la o parte pe cei care sunt fortati sa munceasca in weekend si peste program, mai exista si categoria oamenilor pasionati de ceea ce fac si care au ambitia de a avansa in cariera.

Cei care sparg usa cand se termina programul si nu-si dau deloc interesul pentru jobul lor au sanse mai mici de avansare.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu una vreau să-mi permit luxul de a-mi șterge LinkedIn-ul laughing. Fără sacrificii nu ajungi cunoscut și căutat în domeniul tău.