| TheFreak9 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochelari astia wayfarer?

6 răspunsuri:
| Aოтuu a răspuns:

Sunt foarte frumosi, sunt la moda, si nu cum zic altii ca sunt de tocilari sau ceva de genul. Se purtau mai demult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de frumosi ia-ti colorati mai asa ca daca iti iei negri zice lumea
-TOCILARU TOCILARU rolling on the floor
si e naspa i s-a intamplat unui coleg

| noSUno a răspuns:

Ochelarii wayfarer sunt ff frumosi,imi plac la nebunie,chiar daca inainte,pe vremuri purtau numai tocilarii astfel de ochelari,dupa cum se vede in general moda se reintoarece,am o parere buna despre ei, si poti sati iaii si negri nu conteaza, din ceea ce cred eu, copii si oamenii traiesc in sec21 si isi dau seama ce este trecut din moda si ce nu lostmyname90

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Ia-ti

| TheFreak9 explică:

Am deja.happy

| Aleeecsaaa a răspuns:

Sunt foarte frumosi si oam observat ca sunt multi care au... Sunt foarte la moda... si Don Baxter ii are in vidu asta http://www.youtube.com/watch?v=vUsuXkTcgbE :)