| ostebe a întrebat:

Ce parere aveti despre omul de afaceri Serghei Niculescu Mizil?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Vlad a spus intr-un singur cuvant tot ce il caracterizeaza pe acest "om".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de unde a avut nenorocitul asta bani sa porneasca afaceri? daca se maimutareste si vorbeste vulgar pe la una televiziune crede ca este sociabil si popular, un mim ieftin, citeste despre el cum se compoarta in societate si o sa-ti dai seama ce de afaceri murdare face musiu mizil, auzi la el om de afaceri

| Kr5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai nene daca si serghei mizil face afaceri murdarelaughing) se maimutareste ca poate si nu e un om fals cum sunt altii la tv se ascund el vorbeste si spune totul pe fata si e un om de mare caterinca care si-a trait viata frumos si a avut peripeti multe mie imi place persoana lui si mai bine ar fi ca el decat alti prefacuti

| DontAsK a răspuns:

Un jeg...