| Maya79 a întrebat:

Ce parere aveti despre Planificarea teritoriala din cadrul facultatii de geografie?
As vrea dau acolo si as dori sa stiu niste pareri si informaţii despre ea, va rog.
Unde poti lucra mai departe?

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Buna.Sincer nu am auzit de aceasta specializare pana acum laughing. Am gasit un link care zic ca e destul de precis.E al universitatii București, dar e valabil in general cred.Pai cred ca cel mai probabil faci analiza solului etc. pentru a vedea daca poate fi ridicata o cladire sau ceva de genul.Iti dau linkul :https://geo.unibuc.ro/......oriala.pdf