| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Scoala de Agenti de Politie Vasile Lascar de la Campina si urmarea unei meserii de polititst mai departe? Ma uit ca in Romania in 2021 datorita crizei si a altor factori nu prea mai ai multe optiuni si sincer cred ca este o meserie foarte cautata datorita beneficiilor de care doar politistii pot profita.

1 răspuns:
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Daca nu ai vreun vis sau pasiune de urmat, presupun ca ii o profesie foarte ok de urmat. Dar nu te gandi doar la beneficiile pe care le vei avea ca politist... Ci si la dezavantaje si motivul pentru care doresti sa devii un om al legii. Gandeste-te bine!