| AndreiM2001 a întrebat:

Ce pot face pe Youtube, ca sa pot creste? In ultima perioada abonații mei se cam plang ca nu postez nimic. N-am nici o idee. Ce sa fac? Sa incerc sa fac amv-uri la anime-uri sau sa fac provocari nebune sau?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pentru ca ei el ca si alti 1 miliard de copii cred ca tot ce zboara se mananca, asta pentru ca sunt pusti care castiga sute de mii de euro pe luna din asa ceva, dar lumea nu intelege nu este suficient sa fii acolo trebuie sa ai si HAR sau noroc sau cum vreti sa-i spuneti, pentru ca nu toate mustele fac miere.
Sunt sigur ca in Romania sunt o multime de pustoaice mai tari in tenis decat Simona Halep, dar nu au avut sansa sa ajunga departe, din variate motive, ori nu le-a remarcat nimeni, ori nu au banii necesari sa se afirme etc
Cam asa este si cu Youtube-ul din cate inteleg eu, sunt unii care din saraci au ajuns Influenceri (ce termen de rahat dar asta este), sunt altii care deja mami si tati le-a cumparat camere de zeci de mii de euro si ingineri de montaj audio-video ca totul sa iasa bine.
Ori multi pusti filmeaza cu telefonul si vor sa se puna cu alti pusti care au STUDIO de filmat in casa...cam GREU nu?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Da întreabă-i pe ei că ei se uită, nouă sincer ni se rupe ce postezi laughing) oricum nu înțeleg de ce ai face Youtube dacă n-ai idei, dar în fine.

| Simpatic a răspuns (pentru Adry05):

Pentru ca ei el ca si alti 1 miliard de copii cred ca tot ce zboara se mananca, asta pentru ca sunt pusti care castiga sute de mii de euro pe luna din asa ceva, dar lumea nu intelege nu este suficient sa fii acolo trebuie sa ai si HAR sau noroc sau cum vreti sa-i spuneti, pentru ca nu toate mustele fac miere.
Sunt sigur ca in Romania sunt o multime de pustoaice mai tari in tenis decat Simona Halep, dar nu au avut sansa sa ajunga departe, din variate motive, ori nu le-a remarcat nimeni, ori nu au banii necesari sa se afirme etc
Cam asa este si cu Youtube-ul din cate inteleg eu, sunt unii care din saraci au ajuns Influenceri (ce termen de rahat dar asta este), sunt altii care deja mami si tati le-a cumparat camere de zeci de mii de euro si ingineri de montaj audio-video ca totul sa iasa bine.
Ori multi pusti filmeaza cu telefonul si vor sa se puna cu alti pusti care au STUDIO de filmat in casa...cam GREU nu?