| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti face cu facultatea de filosofie?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Combinând două răspunsuri: prof (puțin probabil) sau mori de foame (lucrând ca vânzător)

| Catrice a răspuns:

As zice eu ceva da' nu le place la admini dupăhee hee

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Catrice):

L4|34!, F4C1 L4|34!

| Catrice a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eh m-as fi exprimat mai... poetic și filosofic în mai multe cuvintehee hee

| siriusblack98 a răspuns:

Poti sa mori linistit de foame. Adica poti face asta fara nici un fel de problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa devii profesor de filosofie la clasa a12-a. Sau filosof free-lancer laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti filosof cu diploma! Minunat. Acum mergi si depunde dosarul de somaj. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate asta va si face dupa 12 ani de scoala, recomand video.lui shely despre bac

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Il urmaresti pe ala? Te credeam mai filosof. Sa fim seriosi. Pe sely sau cum il cheama?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu il urmaresc, dar am vazut un video spun eu educativ, eu urmăresc canale de știința, filozofie si pe mircea bravo, rusu

| Globalistul a răspuns:

AI putea deveni profesor sau scriitor, trăind practic din vânzarea de cărți, dar în România domeniul fizolofiei este destul de slab dezvoltat pentru a permite cuiva un trai decent și constant.