| Catalin_Teodor_2001 a întrebat:

Ce poti face daca nu ai luat Bacul, adica unde poti sa lucrezi? Nu e cazul meu happy Doar intreb din curiozitate.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Muncitor, vanzator, ospatar, barman, astea in principiu.

| sierra1 a răspuns:

Practic orice job ce nu solicita calificari deosebite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți depui cv-ul pe la mai multe fabrici, mergi la forțele de muncă ca să nu te țină în probă și să muncești degeaba. Opțiuni motivante nu prea sunt, dar pentru început dacă trebuie să lucrezi poți să cari, să lucrezi la confecții. Interesează-te și tu ce locuri de muncă sunt disponibile în zona ta.