| InfinityDavidXD a întrebat:

Ce profil sau ce liceu ar trebui sa aleg pentru a fi un cantăreț? Gen Smiley, Conectr-r si multi altii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceu cu profil de smecherie

| EneCristian a răspuns:

In general liceul de arte insa nu iesi cantaret ca sa devii cantaret ai nevoie de o melodie de o casa de discuri care sa semneze contract cu tine ai nevoie de o voce buna si desemnea de noroc.

| Anon31241212 a răspuns:

Mergi la un liceu de muzica, la sectiunea muzica, sectia canto (muzica vocala).

Ps: ca sa devii cantaret nu iti trebuie scoala de muzica neaparat. Poti sa faci un liceu normal si in particular canto.