| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Ce puteti spune despre facultatile de armata? Daca puteti va rog sa imi ziceti de cele din Bucuresti sau/si cele care sunt aproape de Bucuresti. Si daca imi puteti da cateva exemple de facultati. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Academia tehnica militară. Poți lucra la SRI sau in alte instituții. E foarte buna dar și foarte grea. Trebuie sa te descurci foarte bine la informatica, matematica, fizica, limbi străine.