| IoanaIonuca a întrebat:

Ce să aleg între contabil, asistent medical și medic? Sunt anul 2 la contabilitate si nu ma pot decide mai departe laughing Adică am 3 variante: 1. Să dau la asistent medical (facultate) din anul acesta și să fac 2 facultăți în paralel timp de un an 2. Sa termin conta si apoi sa dau la medicină și 3. Sa raman pe partea asta de contabilitate. Chiar mi-ar plăcea domeniul sanitar, doar ca 6 ani e mult și mai ales ca am pierdut 2 deja straight face

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Varianta 2.

| mgtow a răspuns:

Medicul castiga cel mai bine dar sa nu accepti spaga ca nu e demn de un doctor asa ceva