| liitle a întrebat:

Ce sa desenez la desen? ideii cv despre copilarie.; x

Răspuns Câştigător
| dmrtr a răspuns:

Poti sa desenezi cativa copii care se joaca v-ati ascunselea. unul care se pune langa un gard si ceilalti se ascund in santuri, copaci dupa masini... bafta!

| liitle explică (pentru dmrtr):

Mersii`.happy

| dmrtr a răspuns (pentru liitle):

Nu ai pentru ce... imi dai si mie funda? kiss big grin

| dmrtr a răspuns (pentru liitle):

Mersi mult pentru funda kiss

| liitle explică (pentru dmrtr):

Cu placere`.:*

9 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Un cimitir devastat de copilasi dragalasi happy

din cauza asta nu am trecut la desen big grin

| Paulika06 a răspuns:

Poti desena foarte multe chestii de ex: O poveste pe care ai citit-o,o natura statica,un peisaj,copii care se joaca, niste adolescentii in diferite lucuri, anotimpuri, portrete sunt o gramada de desenat. sper ca te.am ajutat imi dai te rog frumos funda?:*

| alexandraalis a răspuns:

Sunt curioasa, te rog spune-mi in ce costa un cv la o materie.
Am vazut pe TPU intrebari de genul acesta.

| SyncMasterSA300 a răspuns:

Deseneaza lucrul pe care ti l`ai dorit cel mai mult in copilarie, de exemplu la mine era sa sar cu parasuta laughing

| piticcccccc a răspuns:

Un peisaj happy