| anonim_4396 a întrebat:

Ce salariu are un director de marketing?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat este de mare si bogata compania.
Daca este o companie de cativa angajati, atunci salariul poate fii de 500-600 euro
Daca compania prospera, poti avea 2-3000 de euro ca director de marketing.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intre minimul pe economie si mii de euro. Ca nea gigi la nonstop din colt poate fi si ala director marketing cum la fel e si ala de la Samsung

| Wr3nch a răspuns:

Daca nu poti folosi google pentru intrebari de gen te asigur ca nu vei ajunge nici asistent de marketing.

| Werrich a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu se poate decide între avocat, judecător, doctor, director, om de afaceri...

| Frank51 a răspuns:

Salariul specificat în grila de salarizare, înmulțit cu un coeficient de vechime în companie, deci de 2x sau 3x mai mult decât salariul din grila de salarizare.

| johnnny123 a răspuns:

Eu ti-am mai spus tie... Daca o s-o tii tot asa cu "Ce salariu are meseria x? Dar meseria y? Dar meseria z? ", o sa te trezesti intr-o zi ca ai 50 de ani si inca nu te-ai apucat de facut nimic.

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Bine... Nu mai pun întrebări de genul.