| Anaiseuqg a întrebat:

Ce salariu are un inginer aerospatial?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde unde lucrează. Că nu e suficientă diploma ca să ajungi la NASA, Airbus Industries etc.

| Furnicuta000 a răspuns:

Destul de mare. Porneste de la 4000 lei. Dar trebuie sa si invete ceva in facultate, nu sa ia examenele pe copiat ca asa se practica mai nou.

| Bizon95 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Se practica "mai nou"... pe nabia, intotdeauna a fost asa in rrominica
inca decenii buni de pe vremea lui ceasca, cand luai bac-ul fluierand ca se copia in draci, iar apoi examenul de facultate era ULTIMA CRIMA SI TEROARE, dupa care in facultate se copia in draci, iar acum bac-ul e crima dar nu teroare (pe vremea aia locurile la facultate erau limitate, RAU) insa copiatul in facultate si spaga la profesor sunt in continuare cat cuprinde!

| mudokins78 a răspuns:

Intre 30.000 si 60.000 lei cu conditia sa iti faci treaba.
succes.

| Alexandrionelu a răspuns:

Salariul nu contează, important este ca poți sa tirezi aluminiu și kerosen.
Faci o grămadă de parai, boss happy