| Margineanu_Ionut_1998 a întrebat:

Ce salariu poate avea un ofiter m.ap.n?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Salariul difera mult de la un ofiter la altul, avand in vedere ca se acorda dupa grad, functie, vechime.
Orientativ te poti uita in anexa privind salarizarea in M.Ap.N., din legea 284/2010.

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu stie nimeni, invata mult si muceste cat de poti de mult si atunci veti putea stii salariul cand il vei primi!

| Margineanu_Ionut_1998 explică (pentru untu):

Asta este un adevarat sfat.Multumesc frumos si toate cele bune iti doresc!

| Preotul500 a răspuns:

Undeva peste 120 de milioane pe luna. 124 ma exact.

| untu a răspuns (pentru Preotul500):

Nu cred! Nu stie nimeni, ca acest salariu se calculeaza dupa functie, apoi de grad si apoi de vechime! Deci depinde cat de mult sa muncesti, chiar sa faci si orele suplimentare!

| Preotul500 a răspuns (pentru untu):

Este declarat cat este salariul chiar de surse oficiale, informeaza-te te rog si ai sa vezi.

| untu a răspuns (pentru Preotul500):

De la surse oficiale vi se comunica doar salariul de baza! Restul depinde de munca sau cat muncesti!

| Preotul500 a răspuns (pentru untu):

Eu am dat doar un reper, nu ma certati, am incercat doar sa ajut. Nimeni nu poate stii cat este exact. Numai bine.