| VortexLuz a întrebat:

Ce salariu primește un angajat care lucrează la KFC? Fără glume de genul " Acolo vrei să te angajezi?" sau alte cct-uri. Întreb din pură curiozitate.

4 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Nu e nici o rusine sa lucrezi acolo. Dar nu stiu cat iau. Am auzit ca putin peste minimum pe economie. De aia si angajeaza numai tineri.

| Kazumy a răspuns:

Eu când am vrut să mă angajez la ei, am văzut un anunț în care scria că salariul este de 1100, dar acum nu știu sigur cât este.

| VortexLuz explică:

Foarte amuzant, te pricepi să faci caterincă...

| anonim_4396 a răspuns (pentru VortexLuz):

Nu-i logic ca minimul pe economie? iar part-time mai putin.