| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse as avea ca sa profesez daca urmez un curs de coafor sau am mai multe sanse daca fac postliceala de coafura?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

La postliceala mai faci si practica si atunci ai posibilitatea sa cunosti mai multe firme si cred ca ai mai multe sanse acolo.
Eu nu am treaba cu domeniul asta si nu am facut postliceala dar am prieteni care sunt acolo si cred ca e mult mai bine si esti mai bine recunoscuta pentru studiile facute.