| Sonia822 a întrebat:

Ce site-uri de recrutare cunoasteti, in afara de ejob, bestjob, myjob?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi că sunt enumerate aici:
http://www.hipo.ro/......in-Romania

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde de tipul de job, pentru cele de fabrica sau meserias mai bine te duci la o agentia de recrutare, pentru cele mai inalte cel mai ok e pe LinkedIn.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Toate trei sunt niste inutilitati. La fel este si hipo.ro, un altul. Mai bine te apuci de umblat pe LinkedIn, ai sanse mai mari.

| Sonia822 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

E pentru un nestiutor, la fel ca mine. In ce sens de umblat? Intri pe profilul recrutorilor sa le arati ca esti disponibil? Dai fallow la vreo societate si astepti sa posteze vreun job? Nu utilizez link ed in, dar am cont.

| nastaseelenacristina a răspuns:

Romjob,jobzz.ro,anuntul.ro,lajumate.ro,olx

| Sonia822 explică (pentru nastaseelenacristina):

Nu tu... platforme in care doar compania x posteaza job-uri, pentru ca are multi angajati... ce-ai scris tu acolo e pentru bucatari, menajere, femei de serviciu.